úterý 13. prosince 2016

Zimní kosmetický WISHLIST

Každá z nás si určitě k Vánocům přeje nějakou tu kosmetiku a myslím si, že to tím někdy hodně ulehčujeme ať už rodičům, prarodičům nebo příteli. Já se přiznám, že jsem letos snad nikomu neřekla, co bych si k Vánocům opravdu přála, protože jsem popravdě ani nevěděla, co říct. I tak jsem ale teď bez váhání dokázala během několika minut sestavit kosmetický wishlist, který obsahuje produkty, které bych si ráda pořídila. Vím, že žádnou z těchto věcí pod stromečkem nenajdu, ale to je v pořádku, protože si dražší kosmetiku a celkově dekorativku kupuju pouze za své peníze a jsem takto šťastná. Takže tady je můj zimní kosmetický wishlist :)

Jako první jsem si do svých přání přidala paletku od Urban Decay, kterou určitě všechny dobře znáte a to je Naked 2! V poslední době si hodně užívám líčení očí a tuto skvělou paletku bych moc ráda vlastnila. Má skvělé odstíny, které na 100% využiju a je to pro mě takový luxus, který si chci dopřát!

Miluju rtěnky a proto můj kosmetický wishlist obsahuje hned dvě! První z nich je klasicky rtěnka od MACu, kterou si přeju fakt už hodně dlouho a ještě jsem se nedokopala k tomu si ji koupit. Vždycky bylo něco přednějšího. Musím ale říct, že se nikdy nemůžu rozhodnout, která verze nebo odstín se mi líbí víc, protože MAC rtěnky prostě umí a rozhodování je mega těžké. Druhá rtěnka je od Clarins a to Joli Rouge v odstínu Soft Berry, která je naprosto krásná a já jsem se do ní zamilovala na první pohled. Všimla jsem si, že doma mám hooodně rtěnek ve zvláštních odstínech jako je fialová, tmavě hnědá a podobně, takže tato neutrální se mi bude určitě hodit. 

Nevím proč, ale na zimu mi vždycky dojdou všechny, ale opravdu všechny parfémy, které doma mám a je to celkem bída. Štěstím je, že mě parfémem skoro vždy někdo obdaruje. Letos mám ve svých přáních tři parfémy a mezi ně patří také tento Versace Bright Crystal, který jsem si měla možnost očuchat u mojí babičky a je nádherný. Dále mě moc oslovily Roberto Cavalli Paradiso Azzurro a DKNY Golden Delicious.

No a jako poslední položka z mého wishlistu je překrásná tvářenka od Benefitu Hervana. Líbí se mi tyto benefití tvářenky už jen díky těm sladkým obalům, které se mi nehorázně líbí. Jsem docela světlý typ a proto si myslím, že Hervana, která má krásný nafialovělý odstín mi bude slušet. 

A co Vy? Co jste si letos přály k Vánocům? :)

2 komentáře:

  1. Já bych ocenila každopádně kosmetiku, myslím že dotyčný nic nezkazí když mi koupí nějaké to patlátko :-) Parfém Roberto Cavalli Paradiso miluji ale ještě uvažuji o Black Opium od YSL.

    OdpovědětVymazat
  2. Rtěnka od Macu - tu mám na wishlistu už tak dlouho, že fakt nevím, kdy si jí pořídím :D Versace je božská vůně! <3
    Denisse Beauty

    OdpovědětVymazat