pondělí 16. ledna 2017

Maybelline Master Countour


Krásný večer! Vždycky mě hrozně fascinovalo konturování, ale opravdu jen to povedené. Mám kulatý obličej, který občas konturování fakt vyžaduje, ale nikdy jsem si s tím nějak neuměla poradit. Přeci jenom dva hnědé fleky pod lícními kostmi mi moc nesedí, takže jsem se vzdala všech pokusů. Na Vánoce jsem ale od mamky dostala konturovací tyčinku od Maybelline, o které jsem už předtím dost slyšela, ale nikdy mě nenapadlo si ji koupit.Hrozně se mi líbil ten nápad, že je z jedné strany rozjasňující a z druhé ten tmavší odstín, takže mám všechno při sobě a můžu být spokojená. Je to pro mě takové ulehčení. Někdy mě trošku štve, že při nanášení tmavšího stínu se mi do dané oblasti vmíchá i ten světlý a naopak (což je ten horší případ), ale když si na to dám pozor, dá se to. Navíc balení je suprovně praktické hlavně tím, že je malé a nezabírá mi půlku kabelky, když třeba někam cestuju. 


Co se týče celkově produktu, bála jsem se, že na mou mastnější pleť nebude vhodný, protože má krémovou a tudíž i mastnou strukturu. No, bála jsem se zbytečně, protože po rozetření a zapudrování je naprosto bezchybný. Kontury jsou krásně přirozené, světlá část skvěle prosvětlí a při dodání rozjasňovače vypadá úžasně. Opravdu si na tuto tyčinku nemůžu absolutně stěžovat a konečně mám pocit, že mě konturování baví a celkem mi jde. Protože jsem hlavně přez zimu bledá jako Sněhurka, vybrala mi maminka ten světlejší odstín 01 Light a udělala moc dobře, protože mi sedí skvěle. Po rozetření opravdu působí přirozeně, nemám na obličeji dvě tmavé šmouhy a cítím se v tom dobře. Myslím si, že konturování není zas tak snadná záležitost a s tímto produktem je možné se všechny základy dobře naučit..teda pokud nechybí láska k líčení a kosmetice :-) A co Vy a konturování? Máte v něm zálibu nebo Vám naopak nesedlo?

5 komentářů:

 1. Taky ho mám jediná jeho nevýhoda je, že je ho málo :D a rychle se spotřebovává.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 2. čím ďalej tým viac ma lákajú aj krémové produkty na konturovanie :) pozerala som už aj na túto tyčinku,ale čítala som na ňu aj kladné aj negatívne recenzie, tak stále neviem :)
  Pozývam ťa na moju Giveaway na blogu :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 3. Já se vůbec nijak nevěnuji konturování jelikož to ani nijak neumím :D
  Giveaway Saloos

  OdpovědětVymazat
 4. Já konturování vůbec neumím, ale je velká výhoda se ho naučit. Líčení s ním vypadá pěkněji. Jinak tato tyčinka vypadá skvěle a určitě je s ní konturování snadnější. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 5. tuto konturovaciu ceruzku už chcem tiež dávno yvskuušať ! :P :)

  Tammybeaty

  OdpovědětVymazat