úterý 24. ledna 2017

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro


Krásný večer! Pomalu ale jistě si plním všechny zkoušky a jo, je to fakt obtížné. Strašně mě mrzí, že na tohle doplácí i blog, ale v tuto chvíli je škola prostě přednější a jedinou energii, která mi zbývá, vkládám právě do ní. Dneska bych Vám ale ráda napsala novou recenzi a to na parfém, který jsem dostala na Vánoce od přítele a fakt jsem si ho zamilovala. Asi 3 měsíce zpátky jsem dostala vzoreček, který mi voněl natolik, že jsem dala svému Ježíškovi echo a ten už se o vše postaral! :D
Od Roberta Cavalliho znám více parfémů, jeden z nich vlastnila moje kamarádka a strašně krásně mi voněl, jenomže v té době na mě byl moc těžký a nedokázala jsem si jej u sebe představit. Jenže po vyzkoušení tohoto Paradiso Azzurro, jsem změnila absolutně názor. Vůně je lehká, svěží, přesně můj styl a cítím se v něm skvěle. Věděla jsem, že parfém má hezký flakón, ale že až takhle nádherný, to jsem nějak netušila. Když jsem ho poprvé držela v ruce, cítila jsem úplně ten luxus a krásu a byla úplně šťastná za svůj, tuším že první, značkový a honosný parfém. Ano, takový pro mě opravdu je. Jak už jsem napsala, vůně je taková svěží, řekla bych, že úplně ideální na léto, ale já ji nosím i teď v zimě, protože jsem si ji zamilovala. Hned ze začátku voní jako směsice citrusových plodů a levandule nebo nějakých podobných květin, po vyprchání už není tak moc svěží, ale je moc příjemná a pořád lehká. Ke svému stylu si nějak neumím představit těžké vůně, které teď cítím ze všech stran, takže pro mě je tento parfém jasnou volbou. 


Já jsem pod stromečkem našla 75ml verzi a mám pocit, že mi vydrží tak rok, což je fakt velká výhoda až na to, že ji nemůžu tahat každodenně v kabelce, jak jsem na to zvyklá. Pořídila jsem si takovou tu malou lahvičku, do které si množství parfému můžete přelít, mít ho pořád u sebe a přitom v tašce nenosit tak velký flakón - fakt dobrej vynález! :-) A co Vy? Jaká je Vaše oblíbená vůně? Za mě je Cavalli úplný top za rok 2016. Nebo už i 2017? :)

5 komentářů:

 1. Musím ho někde očuchat. :) Já používám modrou Beyoncé - Heat - The Mrs. Carter Show World Tour. Ta je prostě moje top. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Má pěkný flakonek :) Vůně by mi podle všeho mohla i vonět, budu muset někde očichat :)
  Giveaway Saloos

  OdpovědětVymazat
 3. Mě hodně voní heat rush od Beyoncé. Tahle by mi podle popisu taky mohla vonět. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle je můj absolutně top parfém. Už dlouho si ho chci pořídit a potom si místo něj vždycky koupím něco jiného. No, tak snad tenhle rok už si ho pořídím.

  OdpovědětVymazat
 5. Škoda, že ten parfém nejde přes PC cítit! Zajímavý článek.

  OdpovědětVymazat