čtvrtek 2. února 2017

Můj TOP mezi odličovači | Mary Kay Make-up Remover


Konečně je tady únor a já jsem nejšťastnější, že můžu konečně uzavřít celý leden, který byl plný zkoušek, nepříjemných chvil a stresu. Nechci říkat, že by se v něm nenašly hezké chvilky, protože to není pravda! Oslavila jsem krásně svoje 20. narozeniny s těmi nejbližšími a moc si to užila. Každopádně mě teď na začátku měsíce čekají dvě poslední zkoušky a budu mít všechno za sebou. Těším se, až budu zase více aktivní tady na blogu, protože mám připravených tolik článků, které bych sem chtěla napsat. Tak uvidíme, jak to všechno půjde. První únorový článek bych chtěla věnovat tomu nejlepšímu odličovači na světě, jakože fakt! Asi dva týdny zpátky mi moje učící období na sto procent vylepšil balíček od Mary Kay, který jsem vyhrála v soutěži o nejlepší silvestrovský look, kde jsem skončila 3. Nevěděla jsem, co v balíčku bude, ale když jde o MK, tak je to vždycky pecka. S obsahem jsem se muchlovala snad celé odpoledne, určitě Vám o něm postupem času napíšu více, ale teď k tomu, co mě dostalo absolutně nejvíce - tento NEJLEPŠÍ odličovačO tom, že má Mary Kay skvělé výrobky, jsem se přesvědčila už dávno. Přesvědčila mě především jejich dekorativní kosmetika, protože tu pečující jsem nikdy moc nezkoušela, když nepočítám hodinku krásy. Jedním, z těch prvních produktů, je určitě tento profláknutý odličovač, který jsem viděla opravdu u spousty lidí, ale nějak mu nikdy nevěnovala moc pozornosti. Jenže když jsem ho poprvé vyzkoušela, BOŽE, to je tak skvělá věc! První musím říct, že má opravdu krásné balení v neskutečné barvě, kterou jsem si teď fakt zamilovala a když vezmu v potaz to, jak skvělý je ten odličovač uvnitř, nepřekonatelné. Abych se ale dostala k tomu hlavnímu, což je samotný produkt, já osobně jej používám každý den a ráda. Vyzkoušela jsem už hodně odličovacích vod, mlék a podobně, ale nic mi ještě takhle moc nevyhovovalo. Pokaždé si nanesu na tampónek potřebné množství (což je kolikrát fakt kapička) a jedním, ale opravdu jedním, tahem setřu makeup, který mám na očích. K celému a dokonalému odlíčení mi opravdu stačí dva tampónky a hlavně si nemusím dřít oči a podobně, jako se to stávalo u jeho předchůdců. Za mě teda jednoznačný top mezi odličovači! Jaké používáte odličovače Vy? :-) 

5 komentářů:

 1. toto je proste topka! :) naozaj som nemala ešte lepší odličovač očí ako tento..presne ako vravíš,stačí pár kvapiek a tak to dokonale odlíči, že veľa krát si poviem že fuuha,toto asi len tak ľahko nedá dolu, a akonáhle prejdem tampónikom,tak je oko odlíčene bez žiadnych zvyškov :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Jak znám Mary Kay, tak asi bude docela drahý, ne? :) Ale jinak vypadá super. Já používám odličovač 2v1 od Garnier. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Líbí se mi barva obalu a věřím, že je super. Já používám momentálně odličovací olej od Saloosu. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 4. Já byla značkou Mary Kay kdysi nalíčená a byla jsem velmi spokojená :) Tyhle jejich odličovače mi doporučily, takže věřím, že je super :)
  Giveaway Saloos

  OdpovědětVymazat
 5. Ta barva obalu je fakt super :) já si do teď vystačila s micelárkou, ale budu to muset změnit a také si pořídit nějaký odličovač :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat