čtvrtek 27. července 2017

Mary - Lou Manizer | TheBalm

První článek, který vydávám takhle o prázdninách. Myslela jsem si, že na blog budu mít více času právě teď, ale nějak jsem se zmýlila. Festivaly, kamarádi, všemu dávám přednost. I když je pravda, že když mám čas a sedím u počítače, nikdy se ke psaní neodhodlám. Mám ale tolik fotek a rozepsaných článků, že jsem si řekla, že by bylo fajn se k tomu zase vrátit a pokračovat v té práci a k tomu všemu, co jsem do toho kdysi dala. Protože blog pro mě byl známka toho, že na něčem pracuju a že jsem něco dokázala! Dneska jsem si pro vás připravila článek o známém produktu, na který jsem snad ani nechtěla dělat recenzi, protože je omílaný ze všech stran, ale možná někoho bude zajímat čistě můj názor. Názor holky, která kosmetiku sice miluje, ale až tak moc jí nerozumí! 

Mary - Lou Manizer je můj první produkt od značky TheBalm a bože, tahle značka má tak neskutečně krásné balení. Přiznávám, krabičku od rozjasňovače jsem si nechala, protože jsem ji prostě nemohla vyhodit. Je to celé krásně retro a to já miluju, odlišné věci. V dnešní době, kdy je všechno tak strašně nóbl, mi tohle přijde jako správný krok v bok.Balení se snadno otevírá, což považuju jako plus, protože jsem narazila už na spoustu produktů, které ne a ne povolit. Uvnitř se skrývá samotný rozjasňovač a zrcátku, za které tleskám. Když cestuju, bez rozjasňovače se neobejdu a v tomto případě sebou nemusím tahat zrcátko, které zabere zase další místečko v taštičce. Balení je bytelné, pevné, vypadá nádherně v té stříbrné barvě a tady už stoupá mé nadšení z produktu. 
Všechny ale nejvíce samozřejmě zajímá odstín, výdrž a všechny tyhle věci, které jsou nejdůležitější. Odstín je pro mě naprosto perfektní. Je to taková zlatavá champagne barvička, která vypadá perfektně. Já si rozjasňovač nanáším na lícní kosti, nos a nad ret. Někdy ho používám i jako oční stín, protože krásně rozzáří buďto celé víčko nebo jen koutek oka. Stačí úplná trošička a vypadá to přirozeně a hezky. I díky tomu ten můj Mary - Lou Manizer vypadá i po cca roce jako nový. Výdrž na pleti je taky skvělá, vydrží mi v pohodě celý den a celou protančenou noc na festivalu. Ráno jsem se třpytila pořád stejně. Takže za mě pro tento produkt velký palec nahoru! 

6 komentářů:

 1. Tak přesně na tenhle produkt si již delší dobu brousím zuby :-D Ale zatím jsem se k jeho koupi nedostala, tak snad brzo. Jsem ale ráda, že vidím snad u všech recenzí, že jsou s nim slečny spokojené a jedná se o opravdu kvalitní produkt.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 2. Musím souhlasit opravdu mají krásné obaly, já od této značky ještě nic nevyzkoušela, ale chystám se :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty obaly jsou opravdu moc krásné, už bych si od této značky taky měla něco pořídit. Rozjasňovač se mi moc líbí. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 4. Přemýšlím o jeho koupi ale furt se k němu ne a ne dostat. Design obalu je pěkný, já nejsem moc na retro styl ale v kosmetice mi nevadí, ba se mi i líbí.

  OdpovědětVymazat
 5. Bože, ten rozjasnovač je nádherný! Musím si ho už konečně pořídit :)

  Černé šaty ze Zootu & lodičky na louce

  OdpovědětVymazat