čtvrtek 7. září 2017

Mary Kay | lesk na rty


Ano, pravda, článek nebyl už delší dobu. Vždycky si řeknu, že začnu psát a pak se k tomu nějak nemám. No a dopadne to tak, že je blog bez nového článku i měsíc nebo dva. Teď už jsem s k tomu ale opravdu dokopala a proč? Byly to dva roky, co jsem si blog založila a tak jsem mu jako narozeninový dárek pořídila vlastní doménu. Yes! Už žádné blogspot. A protože to recenzí začalo, nachystala jsem si pro vás jednu na svůj oblíbený produkt od značky Mary Kay




Značku Mary Kay mám moc ráda, spolupracuji s ní a všechny jejich produkty mi dělají neskutečnou radost. Jejich lesk na rty jsem poprvé vyzkoušela asi před půl rokem a byla jsem nadšená. No a nadšení přetrvává až do teď. Co na něm miluju, je jeho skladnost, protože je maličký a nezabírá mi místo v kabelce. Ta částka, kterou za něj utratíte už ale v poměru množství vs. cena zas tak skvělá není. Je to celkem pálka. Co se týče aplikátoru, je to taková ta klasika, mně naprosto vyhovuje a je mi příjemná. 


Barva lesku je naprosto nádherná a přirozená. Vždycky jen podtrhne barvu mých rtů a vypadají krásně. Hodí se ke každé příležitost, ať už do školy nebo na ples. Největší plus je, že na rtech je moc příjemný a krásně voní. Máte zkušenosti s touto značkou? Jaké? 


4 komentáře:

 1. Ahoj :).
  Značku Mary Kay patří mezi mé oblíbené. Tento lesk mám stále doma a velice mi vyhovuje.

  OdpovědětVymazat
 2. Značku Mary Kaymoc nemusím a ani mi její produkty nelákají.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. Na rtech vypadá dost přirozeně. :) Já od této značky ještě nic nezkoušela.

  OdpovědětVymazat
 4. Loving this makeup shade, keep up the posts. Will have to check this post out.
  Margot

  OdpovědětVymazat