čtvrtek 19. října 2017

Netradiční zážitek a přiznání..

Hodně jsem přemýšlela, co to pro mě znamená netradiční zážitek. Jestli je to prostě jen víkendový pobyt s přítelem, návštěva zajímavého místa nebo jiné podobné věci. Pak jsem se nad tím ale více zauvažovala a jako první mě napadlo dobrodružství. Každý z nás si pod tím pojmem asi představí něco jiného, pro mě je to opravdu nějaký výjimečný zážitek, který se nemusí už nikdy opakovat. Je to adrenalin. Na naší blogerksý scéně miluju spoustu věcí, ovšem ta nejlepší z nich je, že nám dává možnost poznávat nová místa, nové lidi a dává nám zážitky. Narazila jsem na výzvu od Blogerky.cz, která nám dává možnost zúčastnit se soutěže o poukázky do zážitkové kanceláře Dodoland.

Řekla jsem si, že je to skvělá možnost zase zažít něco nového a i když bych měla možnost vybrat si luxusní wellness pobyt pro dva, jízdu skvělým autem a podobně, sáhla bych právě po adrenalinu a dobrodružství. Máte to tak někdo stejně?

Takových adrenalinových zážitků je tam velká spousta, ale já bych si vybrala tandemovaný seskok padákem. Říkáte si, že to teď dělá každý blbec, že na tom není nic zajímavého a tak, ale pro mě to má velkou hodnotu a byla by to šance překonat velký strach, který v sobě mám. Kdo můj blog čte delší dobu, ví, že se mi v minulosti stala věc, která mě mimojiné donutila i k tomu, abych šla studovat na lékařskou fakultu. Není to nic příjemného, ale i s takovými věcmi se člověk v životě setká. Při sestupu z Javorníku do lesa spadla z padáku žena, kterou se už nedalo zachránit. Byla jsem u jejího oživování, byla jsem poslední na koho se dívala a poslední, která ji dodala jistotu, že v tom není sama. (Myslím na Vás). Ta žena milovala tento druh adrenalinu a stal se jí osudným. Já od té doby mám blok a bojím se všeho, co má něco společného s výškou.

Myslím si, že začít znova tam, kde celý můj adrenalin milující život skončil, není zas tak špatný nápad a proto bych si chtěla darovat možnost na nový začátek, protože nikdy není pozdě :)  

2 komentáře:

 1. Skvělý článek. To o té pani jsem kdysi četla a určitě tehdy kolem tebe prošla jiskra, která ti udala tvůj směr a ty jsi se ho chytla.

  Terezah-style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsi hezky napsala :-) Myslím si, že to tak doopravdy je

   Vymazat